Tüm Tasarım Ürünlerimiz Patentli Olup, Kopyalanması Durumunda Hem Yapan Hem De Yaptıran Ürün Bedelinin 10 Katı Ceza Ödeyeceğini Bildiririz.

ins

Instagram: @camevler

Bize Ulaşın

Telefon: 0533 304 2817

E-Mail: camevler@gmail.com

Hakkımızda

ŞAHSIM, IŞLETME MASTERLI OLUP, FINANS ALANINDA BANKACILIK VE ÜST DÜZEY FİNANS YÖNETİCİLİĞİ YAPMIŞ BİRİYİM. INŞAAT IŞINI UNIVERSITE YILLARIMDAN ITIBAREN SEVIYORDUM. MIMARLIK YETENEĞİMDE VARDI. ANCAK BEN DOĞA İÇERİSİNDE YAŞAMAK İSTEYENLERE HİTAP ETMEK İÇİN CAMEVLER  İŞİNE, EMEKLİ OLDUGUM  DÖNEMİMDE, GEÇMİŞ TECRÜBEMLE  IŞ ADAMLIĞINA SOYUNDUM.

MARMARA  BÖLGESİNDE, ÇATALCA, PINARHISAR, İGNEADA, ŞARKÖY, GELİBOLU,ÇANAKKALE DE ARAZİ ALIM SATIMINI, YILLARDIR,  BAŞARI İLE YAPMAKTAYDIM.  YAŞANACAK KADAR GÜZEL EKONOMİK EVLERİ YAPMAK BAMBAŞKA BİR DUYGU.

TECRÜBELERİMİZ VE MÜŞTERİLERİMİZİN TALEBİ ÜZERİNE BÖLGEDE 1-2 DÖNÜM İÇERİSİNDE GÜZEL BİR VİLLAMIZ  OLSUN TALEPLERİNİ  DİKKATE ALARAK CAMEV veya ÇAM EV, YAZLIK-EVLER  KONUSUNDA IDDALIYIZ. KÜÇÜKTE OLSA ÇİFTLİK SAHİBİ OLMAYI, ARAZİNİN İÇERİSİNDE GÜZEL VE KÜÇÜK BİR YAZLIK-EV olarak CAMEV veya ÇAM EV OLMASINI,  HAFTA SONU ŞEHİR HAYATINDAN UZAKLAŞIP DOĞAL ORTAMDA AİLESİYLE TOPRAKLA HAŞIR NEŞİR OLMAK, TAVUK ÖRDEK, KAZ GİBİ KUMES HAYVANLARI , KOYUN KEÇİ, İNEK GİBİ HAYVANLARLA ÇOCUKLARININ İÇ İÇE OLMASINI İSTEMEKTEDİRLER. ÖZETLE HERKES KÖY HAYATINI ÖZLEMEKTEDİR.

TURİZMCİLER İÇİN ; BUNGOLOV CAMPING VE 2 KATLI BUTİK CAMOTELDE İNŞA EDEBİLİRİZ. HEM DE 2-3 AYDA TESLİM EDEBİLİR. SEZONDA TURİZM GELİRİ ELDE EDİLEBİLİR.

AYRICA , 1,000,000 USD FİNANSI SAĞLAYACAKBİR YATIRIMCI  İLE KÖY HAYATI OLABİLECEK KÖY ÇİFTLİK SİTELERİDE KURMAK, BU PROJEYİ HAYATA GEÇİRİP, PAZARLAMAK EN BÜYÜK HAYALIMIZDİR.. BU İŞ KONUSUNDA ALT YAPIMIZ HAZIRDIR.. SADECE BİZİMLE PARELEL DÜŞÜNEN ANLAŞABİLECEĞİMİZ YATIRIMCIYI BEKLEMEKTEYİZ….

BU NEDENLE,

DENİZ MANZARALI  veya ORMAN İÇERİSİNDE  CAMEV veya ÇAM EVİ YAZLIK TARZINDAKİ TASARIMIMIZLA  MÜŞTERİLERİMİZE DAHA İYİ HİZMET VERMEYİ HEDEFLEDİK VE BU YOLDA İLERLİYECEĞİZ…

HATTA BAZI  ARAZİLERDE ELEKTRİK VE SU YOKTUR. İNSANLARA  BU GÜZEL EVLERİ SUNARKEN GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİNİ KULLANARAK  EVİNİN ELEKTRİĞİNİ VE SUYUNU DA BAHÇESİNİ SULAMASINI DA GÜNEŞ ENERJİSİ İLE ÇÖZMEKTEYİZ.

ARAZİLERİ ÜZERİNE YİNE İSTENİRSE, NORMAL HAVUZ VE SÜS HAVUZLARI DA YAPABİLİRİZ.

SAYGILARIMLA,

MÜTEAHHİT
TANZER OLCAY

WhatsApp Online