Tüm Tasarım Ürünlerimiz Patentli Olup, Kopyalanması Durumunda Hem Yapan Hem De Yaptıran Ürün Bedelinin 10 Katı Ceza Ödeyeceğini Bildiririz.

ins

Instagram: @camevler

Bize Ulaşın

Telefon: 0533 304 2817

E-Mail: camevler@gmail.com

Bölgesel Ortaklık

* BU İŞ SEVEREK YAPACAKLAR, DAHA BAŞARILI OLUR,

* YAZLIK BELDE DE YAŞAMIN İÇİNDE OLMALI,

ANA YOL ÜZERİ BİR YER AYARLANMALI,
1-2 MODEL ÜRÜNLERE DE  600,000 TL YATIRIM YAPARAK SERGİLEDİĞİMİZDE…

* SHOWROOM AÇILIP,  3. AYDAN     İTİBAREN  EN AZ 20,000 TL KAZANCI GARANTİ EDERİZ.

ÜRÜNLERİMİZ TAŞINABİLİR ve MODÜLERDİR. DEPREM İÇİN DAHA GÜVENİLİRDİR,   YAŞAMI       KOLAY ve KALİTELİ

USTALARLA UĞRAŞMA DERDİ YOK. 30-45 GÜNDE ARAZİYE TESLİM..

 


 

BÜYÜMEKTE  OLAN  İŞİMİZİ  BÖLGESEL   GİRİŞİMCİ ARKADAŞLARIMIZI, YANIMIZA  ALARAK RENKLENDİRMEK  İSTİYORUZ.

İMALATÇI OLARAK,  KENDİ İŞİNİZİ KURMANIZ İÇİN FIRSATINIZI  BİZ YARATIYOR VE SAYGIN İŞ YAPMAK İSTEYENLERE ELİMİZİ UZATIYORUZ…


 

  • KANDIRA, ANKARA, KARABUK, ÇORUM, VAN, BOLU, SAPANCA, YALOVA, BURSA, TEKİRDAĞ, ÇANAKKALE, AYVALIK, AKÇAY, BODRUM, FETHİYE, ANTALYA, KKTC KIBRIS
  • BÖLGELERİNDE YATIRIMCI FRANCHASELERİ DOĞADAKİ GÜZEL İŞİMİZE BÖLGESEL ORTAK YAPMAK NİYETİNDEYİZ… İLGİLENENLER LÜTFEN ARASIN, GÖRÜŞELİM VE KONUŞALIM. İŞİMİZİ BİRLİKTE BÜYÜTELİM. RİSK ALMADAN SİZLERİ GİRİŞİMCİ RUHUNUZLA HAYATA TUTUNDURALIM..
  • YATIRIMCI OLMAYI PLANLAYAN ARKADAŞLARIMIZ,
  • DÜZGÜN KAREKTERLİ GÜVENİLİR, SAYGIN  BİRİSİ OLMASI
  • ANAYOL ÜZERİ ELEKTRİĞİ SUYU OLAN 300-500 m2 ARAZİ KİRALAYIP, ARAZİ ÜZERİNE OTOMOBİL GALERİSİ GİBİ SATILAN ÜRÜNLERİMİZİ GÖSTEREREK TEŞHİR ETMEKTEYİZ. TEŞHİR YERİNDE NUMUNE ÜRÜNÜ VE KALİTEYİ GÖREN KORKMADAN ŞİPARİŞİ VERİR. İMALATÇI OLARAK BİZ ZAMANINDA KURULUMU VE TESLİMATI YAPARIZ. KAZANCI  PAYLAŞIRIZ. ORTAK OLMAK İSTEYENE PLANIMIZ ;
  • İSİM HAKKI BEDELİ + 600,000 TL’LİK NAKİT YATIRIMLA  KİRALANAN ARAZİYE SATILABİLECEK 1-2 MODEL ÜRÜNLERİ KOYACAĞIZ. BÖLGESEL PARTNERİMİZ  İŞİN BAŞINDA OLACAK. KURULDUKTAN SONRAKİ 2. AYDAN İTİBAREN HER AY EN AZ 20,000 TL KAZANCI GARANTİ EDİYORUZ. EKSİK KALAN KISMI BİZ TAMAMLARIZ.
  • BÖYLE BİR KAZANCI 6 AY İÇERİSİNDE ELDE ETMEDİĞİ TAKTİRDE PARASINI İADE EDİP, İŞLETMEYİ BİZ ELE ALMAYI DA GARANTİ DE EDERİZ. AYRICA  BU YATIRIMİZ. BUNUNLA BİRLİKTE  YAPTIĞI YATIRIMI  2 YILDA GERİ ÖDEMESİ FİRMAMIZIN TARAFINDAN TAAHHÜDÜMÜZDÜR..
  • NEDEN BÖYLE BİR ÖNERİMİZ VAR  DERSENİZ. BÖLGESEL ORTAĞIMIZ BİZİ DAHA GÜVENİLİR YAPAR, BÖLGESEL ORTAĞIMIZ İŞE DÖRT ELLE SARILMALI. GİRİŞİMCİ RUHUNU ORTAYA ÇIKARSIN. İŞİN SAHİBİ OLSUN. ÇALIŞAN GİBİ OLAYLARA BAKMASIN. KEYİFLİ İŞİMİZDE BİRLİKTE KAZANALIM, PAYLAŞIMCI OLALIM  VE GÜZEL DEVAMLI HAYAT GARANTİLİ GELECEĞİ OLAN TEMİZ BİR İŞİMİZ OLSUN.
  • BU GÜZEL ÖZGÜR DOĞADAKİ İŞİMİZDE, KENDİ İŞİM OLSUN DERSENİZ, BİRLİKTE ÇALIŞMAYA KARAR VERİRSENİZ. ÇEKİNMEDEN ARAYIN BİZİ. HİÇBİR RİSKİNİZ YOK..


          
         


 

WhatsApp Online