• Anasayfa
***** TÜM MODEL ÜRÜNLER; TAŞINABİLİR, DEPREMDEN ETKİLENMEZ, EN GÜVENİLİR, ÇEVRE İLE ARKADAŞ, CAMEV VİLLA  ve CAFELER *****
İZMİT-ADAPAZARI  ÖZDİLEK AVM  ÇAPRAZ KARŞISINDA MODELLERİ ve ÜÇGEN BUNGOLOV'LARI DA GÖREBİLİRSİNİZ. 

FİYATLARIMIZ 31.12.2019 tarihine kadar geçerlidir.....        TÜM MODEL MİMARİ TASARIMLAR PATENTLİDİR. KOPYALANIRSA, HEM ÜRETİCİ HEM DE BU TASARIMI YAPTIRAN,                                                                                   Satış Fiyatımızın  10 KATI CEZA  ile karşı karşıya kalır. BİLGİLERİNİZE ........           

BU MODEL ÜRÜNLERİMİZ TARIM ARAZİNİZDE İMAR PROBLEMİNE TAKILMAZ, TAŞ EV, AHŞAP EV,  EN EKONOMİK KONTEYNER CAM EVLERİMİZLE  YAŞAMIN TADINI SEVDİKLERİNİZLE ÇIKARIN.

HAKKIMIZDA


ŞAHSIM İŞLETME MASTERLI OLUP, FİNANS ALANINDA BANKACILIK VE ÜST DÜZEY FİNANS YÖNETİCİLİĞİ YAPMIŞ BİRİYİM. İNŞAAT İŞİNİ ÜNİVERSİTE YILLARIMDAN İTİBAREN SEVİYORDUM. MİMARLIK YETENEĞİMDE VARDI. ANCAK BEN DOĞA İÇERİSİNDE YAŞAMAK İSTEYENLERE HİTAP ETMEK İÇİN CAMEVLER  İŞİNE, EMEKLİLİK DÖNEMİMDE GEÇMİŞ TECRÜBEMLE  İŞADAMLIĞINA SOYUNDUM.

MARMARA  BÖLGESİNDE, ÇATALCA, PINARHISAR, İGNEADA, ŞARKÖY, GELİBOLU,ÇANAKKALE DE ARAZİ ALIM SATIMINI, YILLARDIR,  BAŞARI İLE YAPMAKTAYDIM. YAŞANACAK KADAR GÜZEL EKONOMİK EVLERİ YAPMAK BAMBAŞKA BİR DUYGU. 


TECRÜBELERİMİZ VE MÜŞTERİLERİMİZİN TALEBİ ÜZERİNE BÖLGEDE 1-2 DÖNÜM İÇERİSİNDE GÜZEL BİR VİLLAMIZ  OLSUN TALEPLERİNİ  DİKKATE ALARAK CAMEV veya ÇAM EV KONUSUNDA İDDALIYIZ. KÜÇÜKTE OLSA ÇİFTLİK SAHİBİ OLMAYI, ARAZİNİN İÇERİSİNDE GÜZEL VE KÜÇÜK BİR CAMEV veya ÇAM EV OLMASINI,  HAFTA SONU ŞEHİR HAYATINDAN UZAKLAŞIP DOĞAL ORTAMDA AİLESİYLE TOPRAKLA HAŞIR NEŞİR OLMAK, TAVUK ÖRDEK, KAZ GİBİ KUMES HAYVANLARI , KOYUN KEÇİ, İNEK GİBİ HAYVANLARLA ÇOCUKLARININ İÇİÇE OLMASINI İSTEMEKTEDİRLER. ÖZETLE HERKES KÖY HAYATINI ÖZLEMEKTEDİR.

TURİZMCİLER İÇİN ; BUNGOLOV CAMPING VE 3 KATLI BUTİK CAMOTEL DE İNŞA EDEBİLİRİZ. HEM DE 5-6 AYDA TESLİM EDEBİLİR. SEZONDA TURİZM GELİRİ ELDE EDİLEBİLİR. 

AYRICA , 500,000 USD FİNANSI SAĞLAYACAK BİR YATIRIMCI  İLE KÖY HAYATI OLABİLECEK KÖY ÇİFTLİK SİTELERİ DE KURMAK, BU PROJEYİ HAYATA GEÇİRİP, PAZARLAMAK EN BÜYÜK HAYALIMIZDİR.. BU İŞ KONUSUNDA ALT YAPIMIZ HAZIRDIR.. SADECE BİZİMLE PARELEL DÜŞÜNEN ANLAŞABİLECEĞİMİZ YATIRIMCIYI BEKLEMEKTEYİZ....


BU NEDENLE,

DENİZ MANZARALI  veya ORMAN İÇERİSİNDE  CAMEV veya ÇAM EVİ YAZLIK TARZINDAKİ TASARIMIMIZLA  MÜŞTERİLERİMİZE DAHA İYİ HİZMET VERMEYİ HEDEFLEDİK VE BU YOLDA İLERLİYECEĞİZ...

HATTA BAZI  ARAZİLERDE ELEKTRİK VE SU YOKTUR. İNSANLARA  BU GÜZEL EVLERİ SUNARKEN GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİNİ KULLANARAK  EVİNİN ELEKTRİĞİNİ VE SUYUNU DA BAHÇESİNİ SULAMASINI DA GÜNEŞ ENERJİSİ İLE ÇÖZMEKTEYİZ.

ARAZİLERİ ÜZERİNE YİNE İSTERLERSE, NORMAL HAVUZ VE SÜS HAVUZLARI DA YAPABİLİRİZ.

SAYGILARIMLA,

MÜTEAHHİT
TANZER OLCAY
C A M E V L E R
SEKTÖRDE 14 YILLIK DENEYİM
  
Hava Durumu
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam186
Toplam Ziyaret632078